750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ORGANİK ÜRETİM

KUMAŞ KALİTEMİZ

Anasayfa / Kumaş Kalitemiz

KUMAŞ TÜRLERİMİZ

Organickid markası 2013 yılında kurulup Topkapı İplik firması tarafından geliştirilmiştir. Organickid ürünleri her türlü hassas cilde uygun yumuşaklıktadır. İplik ve kumaş kaliteleri özellikle yenidoğan bebekler düşünülerek seçilmiştir. Bu sebeple kumaşlarımız modellere göre özenle üretilmektedirÇevreye duyarlı, sürdürülebilir ve çocukların sağlığını göz önünde bulunduran her aile bireyinin satın alabileceği renkli ve çeşitli kalitelere sahiptir. Bu sebeple kumaşlarımız uzman ekibimiz tarafından, en iyi sonucu alabilmek için her zaman geliştirilmeye devam etmektedir. Bünyemizde ürünlerimizi sunarken kullandığımız kumaş çeşitlerimiz ise; İnterlok, Ribana, Süprem, İki İplik Kumaş, Üç İplik Kumaş, 3X1 Kaşkorse, Pike ve Havlu Kumaş olarak sıralanmaktadır. Naturel ve Naturel Renkli Pamuk koleksiyonlarımız boyasız olarak üretilmiştir.

 • interlock-fabric
  İnterlok
  İnterlok kumaşlar son derece yumuşak, sağlam ve emicidir. Bu özellikler interlok kumaşı aktif giyim için ideal hale getirir.
  İncele
 • ribana
  Ribana
  Ribana kumaş, yüksek elastikiyet ve uzama özelliklerine sahiptir. Bu sebeple nervürlü örgüler vücudu saracak şekilde bir uyum sağlar.
  İncele
 • süprem-kumas
  Süprem
  Ön ve arka kumaş yüzeyleri birbirinden farklıdır. Hava alabilir, yumuşak ve hafif hissettirir.
  İncele
 • iki-iplik-kumas
  İki İplik Kumaş
  İki iplikli kumaşlar tek plakalı yuvarlak örgü makinelerinde üretilmektedir. Kumaşın ön ve arka tarafı birbirinden farklıdır.
  İncele
 • uc-iplik-kumas
  Üç İplik Kumaş
  Bu kumaş türü; birbirinden farklı üç ipliğin yuvarlak örme makinelerinde örülerek üretildiği, diğer kumaşlara göre oldukça kalın ve daha ağır bir kumaş çeşididir.
  İncele
 • 3x1-kaskorse-ribana-kumas
  3x1 Kaşkorse Ribana
  3x1 ribana kumaşın yüzeyinde boyuna çizgiler daha fazladır. Kumaşın önü ve arkası birbirlerine benzer.
  İncele
 • pike-kumas
  Pike Kumaş
  Pike kumaşı, dayanıklılığı, aşınmaya ve yıpranmaya karşı dirençlidir. Kumaşın dokusu, takılmalara, çekmelere ve diğer hasar türlerine karşı daha dayanıklı hale getiren bir bariyer oluşturur.
  İncele
 • havlu-kumas
  Havlu Kumaş
  Havlu kumaşlar ilmekli örgü yapısı sebebiyle kumaşa yumuşak doku ve görünüm kazandırır. %100 pamuktan üretilmekte olup doğal içeriği ile son derece sağlıklıdır.
  İncele