750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ORGANİK ÜRETİM

HİKAYEMİZ


2013 yılında kurulan Organickid markası, Türkiye'nin öncü iplik fabrikalarından Topkapı İplik San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde satışa başladı.

Organickid, İstanbul'da kendi entegre tesisinden aldığı güç ile en kaliteli ipliği kullanarak sürdürülebilir ve adil üretim ile hassas ciltlere uygun, nesilden nesile aktarılabilir ürünleri satışa sunmaktadır. 1972'den bu yana iplik, kumaş ve hazır giyim üretiminde öncü olan Topkapı İplik bünyesinde üretilen Organickid ürünleri GOTS, SA 8000, OEKO-TEX ve OCS 100 sertifikaları altında üretilmektedir.

Organickid ürünleri çocuk (0-14 yaş arası), kadın ve erkeklere hitap etmektedir. Organickid ürünleri her türlü hassas cilde uygun yumuşaklıktadır. İplik ve kumaş kaliteleri özellikle yenidoğan bebekler düşünülerek seçilmiştir.

Çevreye duyarlı, sürdürülebilir üretim ve çocukların sağlığını göz önünde bulunduran her aile bireyinin satın alabileceği renkli ve çeşitli tasarımları ile Türkiye fabrika satış mağazamızda ve online satış platformlarında, Amazon Amerika'da, Kıbrıs ve Avrupa'da e-ticaret ve fiziki mağazalarda satışa sunulmaktadır.

HİKAYEMİZ

'' ORGANICKID, ÇOCUKLARIN SAĞLIKLI GELİŞİMİNİ VE ÇEVRESEL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK FELSEFESİNİ DESTEKLER. ''