750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ORGANİK ÜRETİM
19 Ocak 2021 Salı

EKİM AYINDA DOĞAN KIZ BEBEKLER (TERAZİ BURCU KIZ BEBEKLER)

Ekim ayında doğan bebekler çok özeldir. Neden mi?

Mesela onları ayırt etmek çok kolaydır, bir doktora gittiğinizde ilgiyi en çok üzerinde toplayan bebeği bulduğunuzda Terazi bebeğini buldunuz demektir! Etrafa yaydığı sıcacık enerji ve dayanılmaz gülümselemelerin cazibesine kendinizi kaptırmanız kaçınılmazdır. Gördüğünüz ilk andan itibaren Terazi bebekleri sizi etkilemeyi başarır, en katı kalbi bile etkileyen, çocuklara arası iyi olmayanları bile başta göz ucuyla çeken sonra usul usul yanına çeken bu minik kurabiyeler, saf sevginin timsalidir. Etrafı kalabalık bir bebek gördüğünüzde bilin ki bir Terazi bebeğine yaklaşıyorsunuz :)

Prensesiniz büyüdükçe sosyal bir çevre konusundaki becerisini ortaya koyacak ve arkadaşları ile uyum içinde davranacaktır. Arkadaş grubu içinde anlaşmazlıkları çözme konusunda doğuştan bir yeteneği olduğunu fark edeceksiniz. Bu yüzden ileriki yaşlarında seçeceği meslekler arasında avukat, hakim, arabulucu gibi işler yer alabilir.

İlerleyen yıllarında kendilerine çok değer verdiklerini göreceksiniz, iyi hissetmeyi severler, rahatına ve giysilerine düşkündür. Şık bir odada temiz ve yüksek standartlarda yaşamayı sever. İlginç olan, bulunduğu ortamı manipüle etmeyi ve bunu hiç fark ettirmeden yapmayı çok iyi başarır. İşin zor olan kısmı ise gülümseme ile elde ettiği şeyleri fark edince bunu size karşı kullanacak olmasıdır.

Terazi burcundaki kız bebekler, oyuncak seçimlerinde, yemek tercihlerinde ve hatta giysilerinde bile kendi seçimlerini yapmayı severler. Bu kararlılıklarına rağmen ileriki yıllarında bazen hangi çorabı giyeceklerine bile karar veremeyebilirler, bu ilginize ihtiyaç duymalarından kaynaklanır. Genel olarak, herhangi bir karar vermeden önce her şeyi en ince ayrıntısına kadar ölçüp biçmek konusunda saplantılıdırlar.

Bunun yanı sıra, Terazi burcundaki kız bebekler en çabuk konuşmayı başaran bebeklerdir. Konuşmayı ve sosyalleşmeyi çok severler. Bu yüzden, zaman ilerledikçe oyuna çağıran arkadaşlarının sayısı gittikçe artacaktır, kendinizi hazırlamanızı öneririz J

Küçük yaşlarına rağmen renkli giysileri tercih edeceklerdir, ona sık sık yeni kıyafetler alırken kendinizi bulursanız şaşırmayın! Birlikte yaşamaktan çok keyif alacağınız, hayatınıza renk katacak olan bu minik nefes sizi çok eğlendirecek!

Mutlu yarınlara!

Yorumunuzu bırakın