750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ORGANİK ÜRETİM
1 Ekim 2020 Perşembe

Bebekler İçin Yazın En Pratik Kombinleri

Yaz aylarının sıcaklarında bebekler ve çocuklar da rahat giyinmek ister. Malum 2 yaş krizleri başlangıcında ise artık kendi seçimlerini ve kıyafet kombinlerini de kendileri yapmaya başlar. Sizler rahat giyinsin, terlemesin, pişik olmasın diye düşünürken onlar bugün ne renk giysem veya bugün nasıl bir aktivite yapsam diye düşünebilirler.

Yaz aylarında önemli olan rahat, terletmeyen, cildi tahriş etmeyen kıyafet seçimleri yapmaktır. Çocukları sürekli bahçede, denizde, havuzda oynayan aileler günde en az 2 en fazla 5 kıyafet değiştirmeye hazırlıklı olmalıdır.

Eğer bebeğinizin veya çocuğunuzun bu sıcak aylarda ne giyebileceğini düşünmekten yorulduysanız aşağıdaki listemize bir göz atmanızda fayda var.

Kat Kat Giydirmeyin

Bebeği fazla giydirmek de olumsuz sonuçlar doğurabilir. Özellikle yaz bebekleri terleme olasılığına daha çok maruz kalacağından, buna dikkat etmek gerekir. Ani hava değişiklikleri karşısında kat kat giydirilen bebeğin terli bir vücutla üşütmesi kaçınılmazdır. Nezle, burun akıntısı gibi istenmeyen sonuçlar bebeğin yaşam kalitesini düşürür, sizi sıkıntıya sokar. Tek parça ürünleri sakın görmezden gelmeyin. Hem erkek hem de kız bebekler için kapri tulumlar, kız bebek ve çocuklar için ise elbiseler çok pratik bir seçim olacaktır.

Organickid Kapri Tulum  Organickid Kız Bebek Kapri Tulum  Organickid Kız Çocuk Elbise

Pamuklu Ürünler Tercih Edin

Sentetik malzemeden üretilmiş giysiler, bebeğinizin veya çocuğunuzun hassas cildinde egzamaya kadar varan rahatsızlıklara yol açabilir. Tedavi edilmeyen egzama ciltte kalınlaşmaya neden olur. Özellikle ailesinde alerji, astım gibi rahatsızlıkları bulunan bebekler, sentetik giysiler karşısında daha çok risk altındadırlar. %100 pamuklu kısa kollu body’ler yazın olmazsa olmazı arasındadır. Çok sıcak havalarda sadece body giydirmeniz bile yeterli olacaktır.

Organickid Kısa Kollu Body  Organickid Kısa Kollu Body  Organickid Kısa Kollu Body

Kolay Giydirilebilen Ürünler Alın

Bebek giysisi seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli etkenler, rahat, kullanışlı ve organik malzemeden üretilmiş olmasıdır. Yumuşak, kolay giydirilip soydurulabilen giysilerle, rahat hareket etmesini sağlayabileceğiniz gibi uyku konforunu da hazırlamış olcaksınız. Bunun için t-shirt, şort en rahat giydirip çıkarabileceğiniz ürünler olacaktır.

Organickid Kısa Kollu T-shirt  Organickid Kısa Kollu T-shirt  Organickid Kırmızı Şort

Yorumunuzu bırakın