750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ORGANİK ÜRETİM
18 Ocak 2021 Pazartesi

BAHAR AYLARININ EN KULLANIŞLI PARÇALARI: ORGANİK BEBEK BODY’LERİ

Bahar mevsiminde, en kullanışlı bebek kıyafetleri, tabii ki body’ler. Sıcak havalarda tek başına veya serin havalarda hırkalar ile kullanabileceğiniz bebek body modellerini keşfedin, organik pamuk doğallığı ile bebeğinizin gardırobunu bahara hazırlayın.

Bahar aylarında sıklıkla kullanacağınız body’ler, bebekleriniz için de hem yumuşacık hem de çok rahat. Rengarenk 3 farklı body modeli ile bebeğinize rengarenk kombinler yaratabileceğiniz pembe body seti, aynı paket içerisinde birbirinden farklı 3 farklı body modeli ile bebeğinize rengarenk bir hediye. Puantiyeli body ile birçok renkteki pantolon ve taytlara uyumlu eşleştirmeler yapabilirsiniz. Kuş ve baykuş desenli rengarenk body’ler ile de baharın tüm canlılığını bebeğinizin üzerine yansıtabilirsiniz.

Pastel renkler hem çok masum hem de tüm renklerle uyum sağlayabilecek kolaylığa sahip. Koala 3’lü body setinin içindeki 3 farklı model, aynı seriye dahil olan koala pantolonlar ile mükemmel uyum içinde! Organik pamuktan yapılmış kumaşların yumuşaklığı ve doğallığı ile bebeğinizi saracak koala 3’lü body setini seçerek baharın en işe yarayan alışverişini yapmış olacaksınız.

Onlar her şeyden doğal, masum ve narin. Bebeğiniz bu kadar hassasken, kıyafetlerinde de aynı hassasiyeti gösterirsiniz. Organik pamuktan yapılan ipliklerle, yumuşacık dokunan kumaşlar, bebeğinizin hem mevsim şartlarına uyum sağlamasını hem de rahatlığının hiç bozulmamasını sağlayacak. Açık renkleri ile bebeğinizin tüm masumiyetini yansıtacak doğallığın ön plana çıktığı naturel 3’lü body seti, yeni doğandan 24 aya kadar tüm bebekler için vazgeçilmez bir rahatlık!

Bahar deyince akla hangi renkler gelir? Tabii ki gökyüzünün mavisi ve canlanan doğanın yeşili! Siz de bebeğinizi, baharın en güzel renkleri ile giydirin. Mavi ve yeşil tonlarındaki 3 farklı body modeli ile size gelecek mavi yeşil 3’lü erkek bebek body seti, organik pamuktan gelen yumuşaklığı ile baharın en güzel tarafı!

Yorumunuzu bırakın