750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ORGANİK ÜRETİM
19 Ocak 2021 Salı

ASLAN BURCU BEBEKLERİ

Doğumunuz 23 Temmuz – 23 Ağustos arasına denk geliyorsa, yaşadınız demektir! Bebeğiniz Aslan burcu doğacak.

Aslan burçları, burçların kralı olarak tabir edilir. Parlak bir gülüşü ve tılsımlı bir tatlılığı vardır. İster erkek olsun ister kız olsun, bu bebekler tam bir enerji deposudur. Daha küçük yaşlarından itibaren girdiği her yerde idare onun elindedir. Cesaretlidir, cana yakın ve sıcacık halleriyle evin neşe kaynağıdır. Doğduğu andan itibaren fark edeceğiniz hareketleriyle ailenin merkezinde olmak için göstereceği çabaya inanamayacaksınız :)

Anne babanın dikkatini çekmek için aralıksız ağlama seansları ile sabrınızı test edebilirler. Hemen ardına şirin bir gülücükle dramatik bir kabiliyet sergileyerek sizi tavlamayı çok iyi başarırlar, ona nasıl boyun eğdiğinizi fark etmezsiniz bile :)

Aslan burcu bebekleri sessiz bir çocukluk geçirmezler. Bir evde aslan burcu bebeği var ise o ev enerji ve neşe dolu bir ev demektir. Hayal gücü çok geniş olan aslan burcu bebekleri, küçük yaştan itibaren kendi kendine oyunlar geliştirip arkadaşlarına da oyun içinde liderlik etmeye başlayacaktır.

Kendine güveni ve sayısız kabiliyeti ile başıboş bırakılan aslan bebekleri, çocukluk döneminde asi, kibirli, kendini beğenmiş ve gürültücü bir karaktere bürünebilir. Böylesi bir gücü bu seviyeye gelmeden eğitmeniz, doğruyu yanlışı öğretmeniz çok önemlidir. Sevildiğinde, takdir edildiğinde kendini çok daha yaratıcı bir şekilde ifade edecek ve içindeki sevimli lideri açığa çıkaracaktır.

Küçük yaşlarında masal dinlemeyi sevse de belli bir zamandan sonra kendisi masal anlatmaya başlamak ve sizi o uyutmak isteyebilir. Herkesi ve her şeyi taklit ederler, doğuştan gelen rol yetenekleri çok kuvvetlidir.

Kıyafetlerini kendi seçmek isteyecektir, inatçıdırlar. Kendi istediklerini eninde sonunda yaptırdığını göreceksiniz. Bunun yanı sıra oldukça komik ve eğlenceli oldukları için, moraliniz bozuk olduğunda bile sizi güldürmeyi başarırlar.

Kendilerine bir yıldız gibi davranılmasını isterler, ne kadar lider gibi görünseler de onlara “yıldız” gibi davrandığınızda yaptıramadığınız şey olmadığını göreceksiniz.

Sevgi ve yumuşaklık onun kalbini açmak için sihirli anahtarlardır. Güçlü görünse de içten içe korkusu göründüğü kadar güçlü olmamaktır. Bu nedenle onu her gece kucaklayın ve onu çok ama çok sevin.

Güçlü karakterli bu çocukların ebeveynleri ile geçinmeleri kolaydır. Ancak başkaları içinde eleştirmek ya da ev halkı içinde ona bağırmak, iletişim kopukluğuna yol açacaktır. Aslan çocukları, kardeşler arasında ise lider özelliğiyle ön plana çıkmak isterler. Fakat gerçek amaçları onlara ukalalık yapmak değil, sadece korumaktır.

Aslan burcu bebeklerini çözmek ve eğitmek çok zor değildir, tatlı sert bir diyalogla çok keyifli anılara yelken açabilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın