750 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
SÜRDÜRÜLEBİLİR VE ORGANİK ÜRETİM
1 Ekim 2020 Perşembe

Anne Olmak

O ilk an, tarifi olmayan ve sadece yaşanıldığı zaman anlaşılacak bir andır. Anne olacağınızı öğrediğinizde, ailenizin genişleyeceğini düşünmekle, hayatınızın bir daha asla eskisi gibi olmayacağını düşünmekle geçer günler, geceler. Kalbiniz deli gibi atar, kime benzeyeceğini, cinsiyetini, gelecekte neler yapacağını, hangi yemeği seveceğini, hangi mesleği seçeceğini hatta abartıp evleneceği kişiyi bile düşünmeye başlarsınız. O andan itibaren onun mutluluğu ve sağlığı için elinizden gelenin fazlasını yapmaya programlanırsınız. Dünyanın öbür ucuna gitmeniz gerekse, düşünmeyi bile gereksiz bulursunuz.

Zor zanaattır bir yandan. Bir sanatçı gibi yavaş yavaş işleyeceksiniz eserinizi. Duyguyu, sevgiyi, saygıyı, özgüveni, tatlıyı, acıyı, iyiyi, kötüyü ve bildiğinizin en güzelini ona vermek arzusu ile günler geçmez. Sonra salıvereceksiniz hayata, kaç yaşına gelirse gelsin canınızın bir parçasıdır o. Siz bu duygularla boğuşurken aile, arkadaşlar ve yakın çevre bebeğinizin her hareketlerini izler ve hediyeler getirmeye başlar, ultrason fotoğraflarına bakılarak başlayan sohbetlerin sonu gelmez. Sizin için ise konunun daha duygusal boyutları vardır, gelen her hediyeyi sağlığına uygun mu, kullanılır mı, cildini tahriş eder mi, alerjisi olur mu gibi endişelerle kabul edersiniz.

İşte tam da bu endişelerinizi gidermek üzere kurulmuş olan markamız, her türlü hassas cildi baz alarak organik pamuktan bebek giysileri üretmektedir. Türkiye’ nin ilk organik pamuk üreticisi olan fabrikamız Topkapı İplik’ in ürettiği organik iplikler kullanılarak özenle tasarlanıp üretilir. Üretimin her aşamasının sıkı kontrol altında olduğu koleksiyonumuz, GOTS sertifikalı olup 0-6 yaş arasındaki tüm bebeklere hitap etmektedir. Bu sertifika, tarım sürecinden başlayan bir yelpazeyi kapsar. Ürettiğimiz tüm ürünlerin organik pamuktan üretildiğini, kullanılan tüm hammaddelerin hasadından, çevresel bilinç ve sosyal sorumlulukla üretiminden etiketlenmesine kadar olan süreci kapsar. Ürettiğimiz tüm ürünlerin organikliği konusunda kesin bir güvence sunar. Dünya çapında saygınlığı ve geçerliliği olan bu sertifika, tüm büyük pazarlarda kabul gören tek sertifikadır.

Bu sertifikanın vermiş olduğu güç ile yenidoğan bebekler için özenle tasarlayıp ürettiğimiz koleksiyonumuz, diğer tüm ürünlerimiz gibi %100 organik pamuk kullanılarak ve her aşaması kontrol altında tutularak özenle üretilmiştir. Anne baba adaylarının güvenle tercih edebileceği yenidoğan bebek kıyafetleri, anne karnındaki özeni ve hassasiyeti doğduğunda da yaşatmak misyonundadır. Çevreye duyarlı ve çocuklarının sağlığını göz önünde bulunduran her anne ve babanın satın alabileceği neşeli tasarımlarımızı ister bebeğiniz için tercih edebilir, isterseniz de doğum yapacak yakınlarınıza gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Yorumunuzu bırakın

Yorumlar (2)

G
Misafir | bir yıl önce

1

G
Misafir | bir yıl önce

1